Firma Profili

1996 yılında sektördeki faaliyetine başlayan firmamız, geçen zaman içinde pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşa imalatını yaptığımız ürünlerimizle başarıyla hizmet vermektedir.


Firmamız; Hem kalıp imalatında hemde Plastik ambalaj imalatında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, plastik kalıp ve plastik ambalaja duyulan ihtiyaca “Lord Plastik” kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.


Müşteri isteklerine uygun olarak, otomasyona dayalı modern tesislerde ürettiği yüksek kaliteli ürünleri ile, ulusal ve uluslararası pazarlada etkili olarak faalyet gösteren, sektöründe saygın ve lider bir firma olmak misyonumuzdur.


Biz; imalatını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olark kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.


şeffaf ölçek, plastik şırınga, plastik yem kovası, plastik şişe, plastik dezenfektan şişesi, plastik zirai ilaç şişesi, plastik kapak, plastik şişe kapağı, plastik şişe imalatı, plastik şişe fiyatları, plastik şişe kapağı imalatı, plastik zirai ilaç şişe kapağı fiyatları,  buzağı biberonu,